Ana Sayfa     Üniversite Hakkında Bilgi     Derece Programları     Öğrenciler İçin Genel Bilgi     English  

 ÜNİVERSİTE HAKKINDA BİLGİ


 İsim ve Adres Bilgileri


 Akademik Takvim


 Akademik Yönetim


 Çukurova Üniversitesi Hakkında
 Genel Bilgiler



 Sunulan Programların Listesi


 Öğrenci Giriş-Kabul Koşulları


 Önceki Öğrenimin Tanınması


 Genel Kayıt İşlemleri


 Öğrenme Kazanımlarına Ulaşmak için
 Öğrenci İş Yüküne Dayalı AKTS Kredi
 Dağılımları



 Akademik Danışmanlık


 Değerlendirme ve Notlandırma

  Akademik Yönetim

Rektörlük

Görevi

Unvanı, Adı-Soyadı

Telefon Numarası

E-posta Adresi

Rektör

Prof. Dr. Mustafa KİBAR

+90 322 3386794

mkibar@cu.edu.tr

Rektör Yardımcıları

 

Prof. Dr. İbrahim Halil ELEKCİOĞLU

+90 322 3386727

halile@cu.edu.tr

Prof. Dr. Seyhan TÜKEL

+90 322 3386729

stukel@cu.edu.tr

Prof. Dr. Şeref ERDOĞAN

+90 322 3386728

serdogan@cu.edu.tr

Rektör Danışmanları

Prof. Dr. Osman Metin YAVUZ

+90 322 3386460

myavuz@cu.edu.tr

Prof. Dr. Zeynel CEBECİ

+90 322 3386460

zcebeci@cu.edu.tr

Doç. Dr. Faruk YILDIRIM

+90 322 3386460

faryil@cu.edu.tr

 

Akademik Birim Yöneticileri

Akademik Birim

Dekan-Müdür

Unvanı, Adı-Soyadı

E-posta Adresi

Fakülteler

Ziraat Fakültesi

Prof.Dr. M. Bülent Torun

mbtorun@cu.edu.tr

Tıp Fakültesi

Prof.Dr. Recep Tuncer

rtuncer@cu.edu.tr

Fen-Edebiyat Fakültesi

Prof.Dr. Selahattin Serin

sserin@cu.edu.tr

Mühendislik-Mimarlık Fakültesi

Prof.Dr. Mesut Başıbüyük

basibuyuk@cu.edu.tr

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Prof.Dr. Harun Arıkan

harikan@cu.edu.tr

Eğitim Fakültesi

Prof.Dr. Ahmet Doğanay

adoganay@cu.edu.tr

Su Ürünleri Fakültesi

Prof.Dr. Orhan Tufan Eroldoğan

mtufan@cu.edu.tr

Diş Hekimliği Fakültesi

Prof.Dr. M. Serdar Toroğlu 

storoglu@cu.edu.tr

İlahiyat Fakültesi

Prof.Dr. Ali Osman Ateş

aosmanates@cu.edu.tr

Güzel Sanatlar Fakültesi

Prof.Dr. Zeynep Doğruca Yapar

zyapar@cu.edu.tr

Hukuk Fakültesi

Prof.Dr. Fatih Bilgili

fbilgili@cu.edu.tr

İletişim Fakültesi

Prof.Dr. Hatice Çubukçu

hcubukcu@cu.edu.tr

Ceyhan Mühendislik Fakültesi

Prof.Dr. Ahmet Mahmut Kılıç

kilicm@cu.edu.tr

Eczacılık Fakültesi

Prof.Dr. Nuran Öğülener

ogulener@cu.edu.tr

Kozan İşletme Fakültesi

Prof.Dr. Turgut Çürük

tcuruk@cu.edu.tr

Ceyhan Veteriner Fakültesi

Prof.Dr. Mehmet Çelik

mcelik@cu.edu.tr

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Prof.Dr. Sait Polat

spolat@cu.edu.tr

Enstitüler

Fen Bilimleri

Prof.Dr. Mustafa Gök

mgok@cu.edu.tr

Sağlık Bilimleri

Prof.Dr. Behice Durgun

bdurgun@cu.edu.tr

Sosyal Bilimler

Prof.Dr. H. Mahir Fisunoğlu

fisunogl@cu.edu.tr

Bağımlılık ve Adli Bilimler

Prof.Dr. Mete Korkut Gülmen

mgulmen@cu.edu.tr

Yüksekokullar

Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu

Prof.Dr. Fikret Dülger

fdulger@cu.edu.tr

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Prof.Dr. Sanlı Sadi Kurdak

sskurdak@cu.edu.tr

Sivil Havacılık Yüksekokulu

Prof.Dr. Hakan Yavuz

hyavuz@cu.edu.tr

Yabancı Diller Yüksekokulu

Prof. Dr. Ergün Serindağ

eserin@cu.edu.tr

Meslek Yüksekokulları

Ceyhan Meslek Yüksekokulu

Doç.Dr. Deniz Yıldırım

dyildirim@cu.edu.tr

Adana Meslek Yüksekokulu

Prof.Dr. Faruk Karadağ

fkaradag@cu.edu.tr

Kozan Meslek Yüksekokulu

Prof.Dr. Serkan Selli

sselli@cu.edu.tr

Abdi Sütcü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Prof.Dr. Neslihan Boyan

nboyan@cu.edu.tr

Karaisalı Meslek Yüksekokulu

Prof.Dr. Ramazan Bilgin

rbilgin@cu.edu.tr

Yumurtalık Meslek Yüksekokulu

Prof.Dr. Mahmut Ali Gökçe

mgokce@cu.edu.tr

Pozantı Meslek Yüksekokulu

Prof.Dr. Semih Tangolar

tangolar@cu.edu.tr

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

Prof.Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan

nyarpuzbozdogan@cu.edu.tr

İmamoğlu Meslek Yüksekokulu

Prof.Dr. Süleyman Çabuk

scabuk@cu.edu.tr

Feke Meslek Yüksekokulu

Yrd.Doç.Dr.Ufuk Gültekin

ugultek@cu.edu.tr

Tufanbeyli Meslek Yüksekokulu

Yrd.Doç.Dr. Fatma Yenilmez

fyenilmez@cu.edu.tr

Aladağ Meslek Yüksekokulu

Prof.Dr. Okan Özkaya

oozkaya@cu.edu.tr

Konservatuvar

Devlet Konservatuarı

Prof. Toğroul Ganioğlu

tganioglu@cu.edu.tr